Obec Kladeruby nad Oslavou
Obecní úřad: Povinné informace Úřední deska Životní situace Úřady Vyhlášky SLABOZRACÍ
Doporučujeme: e-Rádce Zpravodaj Dětský den Zlatý erb Ples Hasiči Pouť WAP info
obr OBEC
Úřední deska
Zápisy
Úřady
Vyhlášky
Výroč. zprávy
Rozpočet
Zastupitelstvo
Formuláře
Veřejné zakázky
Volby
Zpravodaj
Ostatní
obr OKOLÍ
Řeka Oslava
Zámeček
Babylon
Fotografie
obr HISTORIE
Historie
Mapy
Z kronik
Arch. fota
obr SPOLKY
Myslivci
Hasiči
Rybáři
Mládež
obr AKCE
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
obr AKTUALITY
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
obr KNIHOVNA
Informace
Aktuality
Nové knihy
obr INZERCE
Firmy
Občané
obr e-RÁDCE
ŽIVOTNÍ SITUACE

PDA verze
Slabozrací
Popis rádce

obr APLIKACE
e-Rádce Panorama
obr REGiONY
Aktuální články z regionálních zdrojů:

Kraj Vysočina:

-dokumenty
-zprávy
-akce

Ostatní:

IDS
Ivančice
Senorady
Jižní Mor.
Vysočina
Brno
Třebíč
Diecéze

obr CÍRKEV
Katolická farnost Mohelno

Liturgie:
Dnešní
Nedělní
Svátek

Biskupství

obr TECHNICKÉ

Valid RSS Soutěžíme o Zlatý erb

obr ODKAZY

vysocina mesta-obce epusa portal.gov.cz

Rekord: Na den otevřených dveří dorazilo přes 30 tisíc lidí
Náměšťsko – Počasí jako na objednávku, rekordní účast či ministryně obrany v demisi Karla Šlechtová s dítětem v náručí. To vše charakterizuje letošní Den otevřených dveří na 22. základně vrtulníkového letectva u Náměště nad Oslavou. Uskutečnil se v sobotu 26. května.
Třebíčský deník - Z regionu

Na náměšťské letiště míří tisíce lidí. Vše zatím bez komplikací
Náměšť nad Oslavou - Tisíce lidí od rána míří na vojenské letiště v Náměšti nad Oslavou, kde se koná den otevřených dveří. Podle organizátorů je v tuto chvíli na místě asi dvacet tisíc lidí. Zhruba ve dvanáct hodin se očekává přílet ministryně obrany v demisi Karly Šlechtové.
Třebíčský deník - Z regionu

Divadelní schody plné vody a mistři z Karviné a temný mok Ostravy: videa dne
Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku ve dnech 24. až 25. května 2018.
Třebíčský deník - Z regionu

Kaple i památníky se dočkají opravy
Horky, Šašovice – S blížícími se komunálními volbami se snad ve všech obcích roztrhl pytel s opravami všeho druhu. V Horkách, místní části Želetavy, se letos bude do konce září za více než půl milionu spravovat fasáda kaple svatého Antonína. Rekonstrukcí opět za půl milionu projde rovněž hasičská zbrojnice.
Třebíčský deník - Z regionu

Na statku připravují další Večer toulavých bot
Náměšť nad Oslavou - Sobota 16. června bude v Náměšti „Na statku“ patřit trampské a country hudbě. Trampové, kteří se zde od 17 hodin sejdou již čtvrtým rokem, si užijí pestrý program.
Třebíčský deník - Z regionu

VIDEO: Hasiči oslavili 100 let republiky jízdou tatíčka Masaryka
Třebíčsko – Hvězdicovou jízdou historických vozidel se rozhodli oslavit sté výročí republiky hasiči z Vysočiny a Jihomoravského kraje. Své zástupce na takzvané jízdě T. G. Masaryka mělo také Třebíčsko. Místní hasiči vyjížděli v pátek v deset hodin dopoledne z Heraltic.
Třebíčský deník - Z regionu

Maminky s kočárky se vydaly na pochod k Pyšeláku
Budišov - Výšlap k Pyšeláku pro maminky s kočárky a dětmi uspořádali ve středu 23. května v Budišově. A zájem byl veliký. Výšlapu se zúčastnilo 40 dětí, 32 maminek, 29 kočárků a nechyběl jeden pejsek.
Třebíčský deník - Z regionu

Sokolové z celého kraje se slétnou v Třebíči
Třebíč – Šestnáctý všeskokolský slet se bude konat na začátku července v Praze. Část vystoupení však budou mít zájemci možnost vidět již tento víkend na stadionu Pod Kostelíčkem v Třebíči. Konat se tam bude krajský sokolský slet.
Třebíčský deník - Z regionu

Prosklené stěny prosvětlily stavbu kulturního domu
Okříšky - Stavba kulturního domu v Okříškách pokročila. Nově jsou na budově nepřehlédnutelné velké prosklené stěny v přední i zadní části stavby.
Třebíčský deník - Z regionu

Lidé v Borovině jsou vůči obchvatu nejvíc rezignovaní, ukázal průzkum
Třebíč – „S vybudováním obchvatu města souhlasí bezmála 70 procent Třebíčanů.“ Takový je čerstvý výsledek nedávného dotazníkového šetření, které si za 100 tisíc korun zadala zdejší radnice. Okruhy otázek mířily na městskou hromadnou dopravu, současnou dopravní situaci v Třebíči a na závěr byla skupina dotazů věnovaná žhavému tématu současnosti – zmíněnému obchvatu města.
Třebíčský deník - Z regionu

Jak jsme žili v Československu. Představíme 70. léta v Třebíči
Třebíčsko - V pátek 25. května pokračuje v tištěném Třebíčském deníku seriál Jak jsme žili v Československu.
Třebíčský deník - Z regionu

Kulturní dům, školní jídelnu či hřbitov čekají novinky
Želetava - Opravené záchodky u kina, komplet rekonstrukce předsálí, to jsou stavební akce, které se letos uskuteční v kulturním domě v Želetavě. Dále se obecní peníze už "sypou" do opravy střech na školní jídelně, která je skoro hotová. A na školní zahradě v tomto roce vznikne nové multifunkční hřiště, kde si půjde zahrát tenis, nohejbal, fotbálek či basketbal.
Třebíčský deník - Z regionu

Tip na víkend? Pochod do Čučic a krojovaná pouť v Dukovanech
Třebíčsko - Nadcházející víkend je především víkendem Noci kostelů. V sobotu lze vyrazit na pochod Náměšť - Čučice, v neděli třeba na krojovanou pouť do Dukovan.
Třebíčský deník - Z regionu

Noc kostelů oznámí zvony z poutního kostela v Přibyslavicích
Třebíčsko - Jubilejní desátý ročník akce s názvem Noc kostelů se uskuteční v pátek 25. května. Během pátečního večera se veřejnosti otevírá nejen okolo šesti stovek kostelů v republice, ale hlavně jejich kaple, věže, sakristie či křížové chodby, které mnohdy bývají v průběhu roku veřejnosti nepřístupné.
Třebíčský deník - Z regionu

V Dukovanech modernizují rozvaděče, stát to bude 420 milionů korun
Dukovany - V Jaderné elektrárny Dukovany probíhá rozsáhlá výměna elektrických rozvaděčů. Původní byly instalovány v době výstavby a elektrárna je mění za modernější.
Třebíčský deník - Z regionu

VIDEO: Žáci třebíčských škol vystavují stoletou módu a auta
Třebíč – Hudebním vystoupením Dětského pěveckého sboru ZUŠ Třebíč začala ve středu odpoledne na zámeckém nádvoří vernisáž výstavy inspirované stoletým výročím založení Československa.
Třebíčský deník - Z regionu

To by nikdo nečekal. Michal Pavlíček zahraje s Druhou trávou
Náměšť nad Oslavou - Kytarová legenda Michal Pavlíček a bluegrassová Druhá tráva. Dohromady je nikdo předtím nikdy neslyšel. Folkové prázdniny v Náměšti nad Oslavou takové netradiční spojení borců české hudební scény nabídne.
Třebíčský deník - Z regionu

Čekárnu, ve které zeje díra po tragické nehodě, místní při brigádě zbourají
Menhartice – Byla to v Menharticích nejtragičtější nehoda za poslední roky. Mladá šestadvacetiletá řidička - podle informací Deníku z nedaleké Jemnice – po rychlé jízdě narazila svým Audi A4 v neděli 20. května krátce před osmou hodinou ráno do menhartické autobusové zastávky. Na následky vážných zranění nakonec v nemocnici zemřela.
Třebíčský deník - Z regionu

Fotbalistky Okříšek zakončily sezonu divokou remízou
Troubsko – Ve druhém dějství se strhla přestřelka. Takové bylo poslední utkání sezony divizních fotbalistky Okříšek, které ve 14. kole skupiny C zajížděly do Troubska. Utkání skončilo přestřelkou a hráčky z Třebíčska vydolovaly bod zejména díky čtyřgólové střelkyní Laušové.
Třebíčský deník - Z regionu

Nebezpečné krásné země očima vojáků. To uvidíte na zámku v Náměšti
Náměšť nad Oslavou – Kábulské lidské mraveniště pohledem z vojenského vrtulníku. Mladí kluci v plážových pantoflích, co v noci střílejí v Mali z minometu. Mladistvý mrzák na vozíku „po afghánsku“ před velitelstvím – opět Kábul. Tyto výjevy a mnoho dalších ukazuje výstava fotografií na zámku v Náměšti nad Oslavou. Má název Ten druhý život.
Třebíčský deník - Z regionu

Brát se lze gratis. Nebo s tisícovými příplatky
Třebíčsko – Radní v Budějovicích schválili novinku, která se dotkne svatebčanů. „Od června začnou platit poplatek tisíc korun, pokud se budou chtít brát ve státní svátek,“ uvedl tamní starosta Vlastimil Bařinka. Podle matrikářky Marie Janouškové jsou radou města schválené dny, kdy se v Moravských Budějovicích oddává, pátek a sobota od 9 do 13 hodin. Pokud se snoubenci berou v tyto dny na radnici v obřadní síni, neplatí žádné poplatky.
Třebíčský deník - Z regionu

Při Dni dětí v Borovině se bude křtít i dětská kniha o Třebíči
Třebíč - Opět po roce se v areálu bývalé obuvnické továrny v Třebíči-Borovině bude slavit Den dětí. Připravena je pro ně trasa plná her a soutěží, kterou navíc zpestří ukázky všech složek integrovaného záchranného systému, tedy policie, hasičů i zdravotnické záchranné služby.
Třebíčský deník - Z regionu

U třebíčské baziliky se uskuteční misijní pouť
Třebíč - Misijní pouť se v sobotu 26. května uskuteční v areálu baziliky sv. Prokopa v Třebíči. „Jedná se o akci pro širokou veřejnost na podporu Papežského misijního díla dětí, které svou činností podporuje projekty v misijních oblastech celého světa,“ oznámila za pořadatele Radka Jarošová.
Třebíčský deník - Z regionu

Kolona historických hasičských vozidel projede Třebíčskem
Heraltice - U příležitosti oslav stého výročí republiky proběhne v pátek 25. května hvězdicová jízda historických hasičských vozidel z několika směrů s cílem v Brně. Vozy vyjedou v 10 hodin dopoledne z Heraltic směrem do Okříšek.
Třebíčský deník - Z regionu

Kdy se bude dát koupat v oblíbené Markovce?
Kožichovice - Ve středečním tištěném Třebíčském deníku si přečtěte, proč se stále nic neděje s vypuštěnou vodní nádrží Markovka u Kožichovic. Dřív to býval ráj rybářů a lidé ze širokého okolí se tam jezdili koupat.
Třebíčský deník - Z regionu

Obec Kladeruby nad Oslavou

Kladeruby nad Oslavou 36, 67575 Mohelno
telefon: 724 192 698 fax: 568 642 381
email: obec@kladerubynadoslavou.cz
podatelna: podatelna@kladerubynadoslavou.cz

Úřední hodiny:
Úterý - 14:00-18:00
Sobota - 16:00-18:00

Podpůrné programy:

Zde jsou zdarma ke stažení čtečky formátů, ve kterých jsou publikovány dokumenty na stránkách, a podpůrné programy, které jsou potřeba ke spouštění aplikací na internetu:

obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr

 

obr VYHLEDÁVÁNÍ:
obr ZOBRAZENÍ:
Verze pro slabozraké
Mapa stránek
Přístupnost webu
Stručné info o obci
WAP (info)
RSS kanál
obr NAPOSLEDY VLOŽENO:
Rozpočtové opatření č.3..
Jmenování pověřence+ pozv..
Návrh opatření obecné pov..
Veřejná vyhláška..
Svazek obcí pro komunální..
Veřejná vyhláška..
Souhlas s provedením ohlá..
Zápis zastupitelstva obce..
Rozpočtové opatření č.2..
Pozvánka na veřejné zased..
obr AKUALITY (NEJNOVĚJŠÍ):
Folkové prázdniny Náměšť ..
Pozvánka na ples 2012..
Nová panoramata..
Pozvánka na ples 2010..
Pozvánka na ples 2009..
Program zahájení roku sva..
Boží tělo 2008..
Doktorka má dovolenou..
Tříkrálová sbírka 2008..
Charita: výroční zpráva..
obr ANKETA:
Jak jste se dozvěděli o nových webových stránkách obce Kladeruby nad Oslavou?

Vyhledával/a jsem název obce pomocí vyhledávače (Seznam, Google,..)
Počet hlasů: 5454
Vyhledával/a jsem jiné klíčové slovo pomocí vyhledávače (Seznam, Google,..)
Počet hlasů: 3426
Kliknutím na odkaz z některé jiné webové stránky.
Počet hlasů: 3583
Odkaz na stránky jsem viděl/a na vizitce, plakátku, v novinách, ..
Počet hlasů: 3658
O stránce jsem se dozvěděl/a z doslechu.
Počet hlasů: 3382

obr PANORAMA:
Virtuální panoramatický snímek z obce Kladeruby nad Oslavou:

Virtuální panorama

obr VÝBĚR Z ČLÁNKŮ:
Hody 2008
obr Fotografie z krojovaných hodů v obci Kladeruby nad Oslavou: ..
obr NÁMĚŠŤSKO:
Obec Kladeruby nad Oslavou je členem mikroregionu Náměšťsko..

Web mikroregionu

obr Odkazy
Kraj Vysočina
Portál veřejné správy ČR
Město Náměšť nad Oslavou
Město Ivančice
Město Brno
Farnost Mohelno
Obec Senorady
IDS JMK
Portál Evropské unie
Portál justice
Min. pro místní rozvoj ČR
Min. zemědělství ČR
Min. zdravotnictví ČR
Min. školství ČR
Min. práce a soc. věcí ČR
Min. kultury ČR
Min. financí ČR
Min. vnitra ČR
Min. živ. prostředí ČR
obr RSS KANÁL
Pomocí čteček RSS kanálů můžete číst i aktuality z naší obce. Odkaz na validovaný RSS 2.0 kanál:

RSS kanál

©2006-2018 Obec Kladeruby nad Oslavou. Publikační systém a webdesign ©2006-2018 Miroslav Patočka