Obec Kladeruby nad Oslavou
Obecní úřad: Povinné informace Úřední deska Životní situace Úřady Vyhlášky SLABOZRACÍ
Doporučujeme: e-Rádce Zpravodaj Dětský den Zlatý erb Ples Hasiči Pouť WAP info
obr OBEC
Úřední deska
Zápisy
Úřady
Vyhlášky
Výroč. zprávy
Rozpočet
Zastupitelstvo
Formuláře
Veřejné zakázky
Volby
Zpravodaj
Ostatní
obr OKOLÍ
Řeka Oslava
Zámeček
Babylon
Fotografie
obr HISTORIE
Historie
Mapy
Z kronik
Arch. fota
obr SPOLKY
Myslivci
Hasiči
Rybáři
Mládež
obr AKCE
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
obr AKTUALITY
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
obr KNIHOVNA
Informace
Aktuality
Nové knihy
obr INZERCE
Firmy
Občané
obr e-RÁDCE
ŽIVOTNÍ SITUACE

PDA verze
Slabozrací
Popis rádce

obr APLIKACE
e-Rádce Panorama
obr REGiONY
Aktuální články z regionálních zdrojů:

Kraj Vysočina:

-dokumenty
-zprávy
-akce

Ostatní:

IDS
Ivančice
Senorady
Jižní Mor.
Vysočina
Brno
Třebíč
Diecéze

obr CÍRKEV
Katolická farnost Mohelno

Liturgie:
Dnešní
Nedělní
Svátek

Biskupství

obr TECHNICKÉ

Valid RSS Soutěžíme o Zlatý erb

obr ODKAZY

vysocina mesta-obce epusa portal.gov.cz

V eurovolbách budou na Vysočině hájit pozici nejpodporovanější strany lidovci
Vysočina – Volby do Evropského parlamentu začnou dnes dvě hodiny po poledni i na Vysočině. Úderem čtrnácté hodiny se ve 704 městech, městysech a obcích regionu otevře v součtu 1137 volebních místností, do nichž může zavítat odhadem více než 410 tisíc voličů.
Třebíčský deník - Zprávy

U Okříšek se těžce zranil motocyklista
Okříšky - Před Okříškami se těžce zranil motocyklista. Boural ve čtvrtek 23. května kolem půl dvanácté u odbočky na Petrovice.
Třebíčský deník - Zprávy

Průmyslovka se vystěhovala. Ale volit se uvnitř bude dál
Třebíč - V Třebíči chodí část obyvatel sídliště Horka - Domky už tradičně dávat své hlasy ve volbách do dvou volebních místností v objektu průmyslovky v Demlově ulici. Vchod je ze Zahradníčkovy. Jenže v tomto roce střední škola objekt opustila a odstěhovala se do nového na druhém konci města. Jak to bude se zmíněnými dvěma volebními místnostmi?
Třebíčský deník - Zprávy

Násilník vykopl dveře a surově zbil bývalou přítelkyni
Třebíč – Ve věznici může zpytovat svědomí agresivní muž, který v Třebíči napadl a zranil svoji bývalou přítelkyni. Útoku předcházely výhrůžky, které na konci minulého týdne vyústily v násilné vniknutí do bytu ženy a její surové zbití.
Třebíčský deník - Zprávy

Výsledek potravinové sbírky pro charitu příjemně překvapil
Třebíčsko – Výsledek potravinové sbírky, kterou pořádala Oblastní charita Třebíč v moravskobudějovickém supermarketu, příjemně překvapil.
Třebíčský deník - Zprávy

Je sucho. Klima do roku 2050 už neovlivníme!
Když po novém roce začalo sněžit a nepřestávalo, vypadalo to, že letos nebude o vláhu nouze. Po suchém roce 2018 byly takové srážky slibným signálem, nicméně podle odborníků v roce 2019 budou padat spíše rekordy v maximálních teplotách.
Třebíčský deník - Zprávy

Boj o europarlament vrcholí. Volíme premiéra EU
/EVROPA PRO ČECHY/ Obrovský, v modři se utápějící sál pro téměř tisíc diváků. Ti usedli nejen v obvyklých galeriích pro hosty a novináře, ale také na místech, kde normálně zasedají poslanci Evropského parlamentu. Parlamentu, který je po tom indickém druhým největším demokratickým zákonodárným sborem na světě, který reprezentuje půl miliardy občanů EU. Týden před evropskými volbami se tu v rozhodujícím souboji utkala šestice evropských lídrů kandidátů na předsedu Evropské komise, tedy vlastně premiéra vlády Evropské unie.
Třebíčský deník - Zprávy

Další kameny zmizelých připomenou v Třebíči oběti holocaustu
Třebíč – Třebíč si připomene památku židovských obyvatel města a okolí, kteří zahynuli v koncentračních a vyhlazovacích táborech. Vzpomínková akce k uctění jejich památky se uskuteční v neděli 26. května v Zadní synagoze.
Třebíčský deník - Zprávy

U Kralic se srazil vlak s autem
Náměšť nad Oslavou – Na trati z Jihlavy do Brna došlo ke srážce vlaku s osobním automobilem. Událost se stala v úseku Kralice nad Oslavou – Náměšť nad Oslavou. Vlaky tam nyní stojí, doprava cestujících je zajištěna náhradními autobusy.
Třebíčský deník - Zprávy

Kupa obálek s volebními lístky skončila v kontejneru
Třebíč – I takto lze volit do EU. S touto poznámkou dorazila do redakce Třebíčského deníku série čtyř fotografií, které pořídil všímavý čtenář v sobotu 18. května před 19. hodinou v Máchalově ulici v Třebíči.
Třebíčský deník - Zprávy

Nejlepší veřejné hřiště budou otevírat v Borovině
Třebíč /FOTO, VIDEO/ – Je to jako splněný dluh. Třebíčská okrajová čtvrť Borovina byla vždycky trochu stranou hlavního zájmu. Nové veřejné hřiště v Okružní ulici je však nejlepší svého druhu ve městě. Zprovozněno bude do konce května.
Třebíčský deník - Zprávy

Rozšiřování nechceme. Lidé v pohraničí bojují proti polskému dolu Turów
/PŘÍBĚH DENÍKU/ Polský hnědouhelný důl se má zakousnout do českopolské hranice. Češi v pohraničí se bojí o vodu, protože státní energetická firma PGE se chystá rozšířit těžbu dolu nedaleko českých hranic. Místní upozorňují na negativní dopady na životní prostředí. Už teď si lidé stěžují na hluk a prach. Úbytek podzemní vody trápí i české odborníky. Místní se proto rozhodli proti dolu bojovat.
Třebíčský deník - Zprávy

Ochrnutý mistr světa: Nejtěžší je nejistota, s následky úrazu se člověk srovná
V roce 2002 měl Honza Tománek ve svých patnácti letech autonehodu, vracel se s kamarádem z fotbalového tréninku a bohužel měli tu smůlu, že je srazil předjíždějící automobil. Kamarád na místě zemřel, Honza sice se štěstím nehodu přežil, ale dostal se na vozíček a jeho život se začal ubírat úplně jiným směrem. 
Třebíčský deník - Zprávy

Kasička Nadace pro transplantace kostní dřeně je součástí vojenského cvičení
Náměšť nad Oslavou - Kasička Nadace pro transplantace kostní dřeně je součástí vojenského cvičení Dark Blade 2019 na letecké základně u Náměště nad Oslavou. Zájemci z řad zahraničních i domácích vojáků tak mohou přispět finanční částkou nadaci.
Třebíčský deník - Zprávy

Bezpečnostní prověrky, lepší plot. Bezpečnostní opatření na Dukovanech
Dukovany /FOTO/ - Stovky vyřízených bezpečnostních prověrek, změny ve vnitřních předpisech i doplnění fyzických zábran a dalších prvků. Tak vypadá v praxi zvyšování úrovně zabezpečení českých jaderných elektráren. S hlavními novinkami se ve středu 22. května v dukovanské jaderné elektrárně seznámili na uzavřeném zasedání zástupci státu i vybraní zaměstnanci. Pro ty byly určeny prohlídky techniky ostrahy, policistů a vojáků, kteří se podílejí na střežení jaderného zařízení.
Třebíčský deník - Zprávy

Řidička nezastavila na červenou. Test prokázal užití drogy
Třebíčsko – Drogy hrály roli ve dvou případech, které v posledních dnech řešili na silnících policisté na Třebíčsku.
Třebíčský deník - Zprávy

Turisté najdou u třebíčské baziliky tři nová razítka
Třebíč /FOTO/ - Před začátkem sezony přichystali v Třebíči pro turisty tři nová razítka. Do turistických deníků, na pohlednice nebo jen tak si je mohou přijít natisknout do informačního centra u baziliky.
Třebíčský deník - Zprávy

Semafory, zipování, jízda přes vsi. To vše má mírnit kolony při uzavírce
Třebíč – Kolona, co se pomalu sune od supermarketů až k Bráfově třídě. To je už běžný obrázek Znojemské ulice v Třebíči od chvíle, kdy před týdnem zavřeli most u nemocnice a začali s bouracími pracemi.
Třebíčský deník - Zprávy

Léto se blíží. Jak je to vlastně s opalováním?
Opálená pokožka už dávno není synonymem zdraví a krásy. Nadměrné slunění způsobuje většinu vrásek i pigmentových skvrn, navíc dlouhým a častým pobytem na slunci riskujeme řadu chorob, z nichž nejzávažnější je rakovina kůže.  
Třebíčský deník - Zprávy

Nový koberec a pak skok. Auta brzdí u opravené silnice
Střítež /FOTO, VIDEO/ – Je to místo, nad kterým řada řidičů kroutí hlavou. Nachází se na rovince u Stříteže na krajské silnici II/360. Silničáři tam před týdnem zprovoznili opravený úsek. Jenže. Nový asfalt končí, pak jsou dva metry zfrézované vozovky v jednom jízdním pruhu a díry v silnici v tom druhém. Pak teprve pokračuje asfalt. Dopravní značka řidiče nabádá, aby jeli třicítkou.
Třebíčský deník - Zprávy

Borovina opět ožije dětským smíchem
Třebíč - V areálu bývalé obuvnické továrny v Třebíči-Borovině se v sobotu 25. května bude konat tradiční velký dětský den.
Třebíčský deník - Zprávy

Blíží se dovolené. Dítě bude potřebovat vlastní cestovní doklad
Třebíč - Rodinné dovolené spojené s cestováním do zahraničí znamenají vyřizování cestovních dokladů. A co vše je potřeba zařídit při cestování s dětmi? Víte, že i děti mohou do členských států Evropské unie a dalších vybraných zemí cestovat na vlastní občanský průkaz?
Třebíčský deník - Zprávy

Třebíčská whisky získala zlatou medaili. Předběhla skotské palírny
Třebíč – První ryze česká whisky vyráběná v Třebíči si odvezla zlatou medaili z mezinárodní soutěže Women´s wine & spirit awards. Soutěž se konala v Londýně a je jednou z nejuznávanějších na světě: nejlepších alkoholických nápojích rozhodují samy ženy.
Třebíčský deník - Zprávy

Nejlepší hamburger je ten domácí. Připravte si vlastní fastfoodové speciality
Proč je tolik oblíbené rychlé občerstvení? Proč jsou spousty lidí ochotny omezit svůj jídelníček na jednoduchá jídla, zpravidla smažená na tuku? Není to jen módní vlna, protože obliba okénkového prodeje je u nás značná už po dlouhá desetiletí.
Třebíčský deník - Zprávy

Fenomén jménem MMA. Popularita bojového sportu roste, hlásí se už i děti
MMA. Tři písmena, která dokážou dostat fanoušky do varu. Kdo by to byl ještě nedávno řekl? Z popelky sportovních disciplín je najednou hit – směsici bojových sportů v kleci zbožňují miliony fanoušků po celém světě. Ve hře jsou neuvěřitelné peníze, o fenoménu se píší diplomové práce. Nahlédněte s Deníkem do světa tvrdých ran a bolestivých modřin.
Třebíčský deník - Zprávy

Obec Kladeruby nad Oslavou

Kladeruby nad Oslavou 36, 67575 Mohelno
telefon: 724 192 698 fax: 568 642 381
email: obec@kladerubynadoslavou.cz
podatelna: podatelna@kladerubynadoslavou.cz

Úřední hodiny:
Úterý - 14:00-18:00
Sobota - 16:00-18:00

Podpůrné programy:

Zde jsou zdarma ke stažení čtečky formátů, ve kterých jsou publikovány dokumenty na stránkách, a podpůrné programy, které jsou potřeba ke spouštění aplikací na internetu:

obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr

 

obr VYHLEDÁVÁNÍ:
obr ZOBRAZENÍ:
Verze pro slabozraké
Mapa stránek
Přístupnost webu
Stručné info o obci
WAP (info)
RSS kanál
obr NAPOSLEDY VLOŽENO:
Pozvánka na veřejné zased..
Pozvánka na veřejné zased..
Rozpočtové opatření č.3..
Návrh rozpočtového výhled..
Zveřejní záměru na prodej..
VOLBY do EP 2019..
Návrh závěrečného účtu ob..
Veřejná vyhláška..
Pálení čarodějnic..
Inzerce pracovní příležit..
obr AKUALITY (NEJNOVĚJŠÍ):
Pozvánka na XVII. Společe..
Folkové prázdniny Náměšť ..
Pozvánka na ples 2012..
Nová panoramata..
Pozvánka na ples 2010..
Pozvánka na ples 2009..
Program zahájení roku sva..
Boží tělo 2008..
Doktorka má dovolenou..
Tříkrálová sbírka 2008..
obr ANKETA:
Jak jste se dozvěděli o nových webových stránkách obce Kladeruby nad Oslavou?

Vyhledával/a jsem název obce pomocí vyhledávače (Seznam, Google,..)
Počet hlasů: 5829
Vyhledával/a jsem jiné klíčové slovo pomocí vyhledávače (Seznam, Google,..)
Počet hlasů: 3684
Kliknutím na odkaz z některé jiné webové stránky.
Počet hlasů: 3863
Odkaz na stránky jsem viděl/a na vizitce, plakátku, v novinách, ..
Počet hlasů: 3987
O stránce jsem se dozvěděl/a z doslechu.
Počet hlasů: 3670

obr PANORAMA:
Virtuální panoramatický snímek z obce Kladeruby nad Oslavou:

Virtuální panorama

obr VÝBĚR Z ČLÁNKŮ:
Hasičské závody
obr Dne 21.5.2005 proběhly v naší obci hasičské závody. Přinášíme Vám z této akce několik fotografií: ..
obr NÁMĚŠŤSKO:
Obec Kladeruby nad Oslavou je členem mikroregionu Náměšťsko..

Web mikroregionu

obr Odkazy
Kraj Vysočina
Portál veřejné správy ČR
Město Náměšť nad Oslavou
Město Ivančice
Město Brno
Farnost Mohelno
Obec Senorady
IDS JMK
Portál Evropské unie
Portál justice
Min. pro místní rozvoj ČR
Min. zemědělství ČR
Min. zdravotnictví ČR
Min. školství ČR
Min. práce a soc. věcí ČR
Min. kultury ČR
Min. financí ČR
Min. vnitra ČR
Min. živ. prostředí ČR
obr RSS KANÁL
Pomocí čteček RSS kanálů můžete číst i aktuality z naší obce. Odkaz na validovaný RSS 2.0 kanál:

RSS kanál

©2006-2019 Obec Kladeruby nad Oslavou. Publikační systém a webdesign ©2006-2019 Miroslav Patočka